o nas:

szeroki wybór estetycznych, trwałych i solidnych mebli do pokoju dziecięcego, które doskonale wpasują się w każde wnętrze mieszkalne. Jako producent mebli dla dzieci szczególną uwagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa i funkcjonalności oferowanych produktów. Dlatego tworzone przez nas meble dziecięce posiadają bezpieczne systemy zamykania drzwi, blokady przed wypadnięciem szuflad, a także zaokrąglone narożniki blatów.

Proponujemy meble dla dzieci w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów, które świetnie będą prezentować się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wnętrzu. Wszystkie sprzęty cechują się ciekawym wzornictwem i spełniają wysokie wymogi stylistyczne. W asortymencie posiadamy meble niemowlęce, dziecięce, a także młodzieżowe, które doskonale sprawdzą się w pokoju młodego pasjonata sportu, motoryzacji czy nastoletniej miłośniczki zwierząt. Warto też zwrócić uwagę na modele wielofunkcyjne, które mogą rosnąć razem z maluchem.

Co sprzedajemy?

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Wszystkie meble i akcesoria są stworzone specjalnie dla dzieci i ich opiekunów. Dokładamy wszelkich starań, aby meble na woodberry.pl spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa. Selekcja towaru oferowanego do sprzedaży to proces długotrwały ale zapewniający najwyższe standardy bezpieczeństwa.

MEBLE

Proste, przyjazne środowisku, dopracowane do perfekcji.